Nasz ośrodek w Indiach

Home » Indie » Nasz ośrodek w Indiach

Po wielu latach pracy z ośrodkami ajurwedyjskimi w różnych rejonach Indii, zdecydowaliśmy się na stworzenie własnego miejsca służącego regeneracji ciała, umysłu i ducha. Ananda Lakshmi Ayurveda Retreat umieszczony jest w najpiękniejszej części wybrzeża południowych Indii. Już podczas podróży z lotniska turystów zachwyca orientalna roślinność, wielość kolorów, różnorodność zapachów oraz odgłosy dochodzące z pobliskich świątyń. Europejski standard znika z widoku, a w zamian pojawia się jakże odmienny, magiczny świat.

Ananda Lakshmi Ayurveda Retreat osadzone jest na klifie, z przestrzennym widokiem na Morze Arabskie. Opuszczając nieco wzrok, naszym oczom ukazuje się ocean palm, w którym spokojnie płynie codzienność mieszkańców rybackich wiosek. Ananda Lakshmi Ayurveda Retreat to 5 willowych domków oraz 3 pokoje o rodzinnym charakterze. Jedna z willi jest parterowa, natomiast pozostałe domki są dwupoziomowe, co oznacza, ze posiadają dwa osobne wejścia i przeznaczone są na zakwaterowanie indywidualnych gości. W każdym z pokoi może być zakwaterowana 1 lub 2 osoby. Z pokoju na piętrze roztacza się piękny widok na morze, pokój na parterze ma bezpośrednie wyjście na ogród. Kształt budynków jest unikatowy, wynika z budowy w architekturze tzw. Świętej Geometrii (architekturze świętych Pomiarów Ziemi). Wiąże się to z właściwościami wymiarów i proporcji stosowanych w tej architekturze, które przynoszą dobre samopoczucie i uzdrawianie.

https://www.youtube.com/watch?v=OZ2G81Adv8Q

https://www.youtube.com/watch?v=jVvX58tzLrM&t=10s

oraz nasz ośrodek jeszcze z poprzednią nazwą:

https://www.youtube.com/watch?v=nAAjCDOl6Y4&t=20s

 

Panorama

Ananda Lakshmi – domki willowe
Wnętrze pomieszczeń zostało zaplanowane w taki sposób, by zapewniało dużo przestrzeni, światła, dopływu świeżego powietrza, dostarczanego wraz z morską bryzą. Wyposażenie wszystkich domków jest w wysokim standardzie, nie ujmujące jednocześnie charakteru ajurwedyjskiej aurze. Domki mają na swoim wyposażeniu sejf, łazienkę z ciepłą i zimną wodą, ajurwedyjski szampon i mydło, suszarka jest dostępna na życzenie. Każdy domek ma obszerny zadaszony taras z widokiem na morze, ze stolikiem i dwoma fotelami. Pościel, ręczniki, szlafrok (na zabiegi ajurwedyjskie) i inne niezbędne przybory toaletowe są wymieniane codziennie (lub wówczas, gdy zachodzi taka potrzeba).

Pokoje Ekono są bardziej skromne, choć również charakteryzują się obszerną przestrzenią. Znajdują się na pierwszym piętrze w budynku, w którym mieści się klinika ajurwedyjska.

Na terenie ośrodka jest basen oraz duży drewniany podest do jogi lub innych zajęć (ok. 100 m²), wykonany z drewna. Z podestu rozpościera się z przepiękny widok na morze. Ośrodek oferuje również codzienne, poranne zajęcia jogi, medytacji, pranayama (ćwiczenia oddechowe). Malowniczo położony basen ma na swoim wyposażeniu łóżka i parasole plażowe oraz ręczniki basenowe.

Na terenie ośrodka można korzystać z internetu oraz komputera stacjonarnego (dla gości ośrodka gratis). Na terenie ośrodka można korzystać z zasobnej biblioteczki, obejmującej swą tematyką relaksujące romansidła, pouczającą ajurwedę, a nade wszystko szeroki wachlarz literatury o tematyce duchowej i rozwoju osobistego. Można także korzystać z takich udogodnień jak pralnia, obsługa turystyczna (organizacja wycieczek), wynajem samochodu i serwis taxi. Na miejscu można wymieniać pieniądze, a także dokonywać transakcji za pomocą kart Visa/Mastercard.

 

CENNIK:

KWOTY W EURO

Ananda Lakshmi Special Panchakarma Package

Od 1 kwietnia 2023 do 30 września 2023.

Rodzaj zakwaterowania

Panchakarma 14 dni

Panchakarma 21 dni

Panchakarma 28 dni

Single

Double

Single

Double

Single

Double

Deluxe Room

1960

3640

2940

5460

3920

7280

Deluxe Villa

2240

3920

3360

5880

4480

7840

Cena obejmuje:

1. Zakwaterowanie

2.Codzienna konsultacja z lekarzem ajurwedy z masażami (120 minut dziennie)

3. Przyjmować suplementów ajurwedyjskich w okresie leczenia

4. Ajurwedyjska dieta wegetariańska (śniadanie, sok leczniczy, obiad i kolacja)

5. Codzienna joga od 7:30 do 8:30

6. Odbiór i dowóz z lotniska Trivandrum (TRV)

7. Cena już zawiera wszystkie podatki.

Comments are closed.

logo

Medycyna starohinduska

Centrum Ajurwedy

Roentgena 22/29
02-781 Warszawa Ursynów

Kontakt

Wanda
e-mail: ayurwanda@gmail.com
tel. +48 515 166 246
Kontakt via WhatsApp

Ewa
e-mail: ewa.satya@gmail.com
tel. +48 600 071 266

Izabella
e-mail: iza.demozzi@gmail.com
tel. +48 502 603 171

Translate »