Opinie o szkoleniach

Home » Szkolenia » Opinie o szkoleniach

Szkolenia z Ajurwedy u Izabelli Demozzi były niesamowitym darem!

Każdy z nas ma w swoim życiu doświadczenia, o których wie, że zabierze je do grobu, gdyż nie jest w stanie znaleźć właściwych słów, by się nimi z kimkolwiek podzielić.

Mówiąc Wam o tym, myślę o uczuciu jakie mnie ogarnia gdy np. widzę lecącego nad morzem ptaka, zwiastującego wiosnę… w głębi serca wiem, że nikt tego nie zrozumie, dopóki sam tego nie zazna.

Spotkania z Ajurwedą pokazały mi różnicę między tym, co jest rzeczywistością, a tym co jest jedynie iluzją. Wskazały kierunek drogi do zdrowia, szczęścia, młodości i miłości, czyli drogi do rzeczywistości. Zagmatwane prawda?

Jeśli jednak chcesz to zrozumieć, będziesz musiał przez tę drogę przejść sam i dokonać odkrycia na własną rękę. Zupełnie przyziemnie, GORĄCO POLECAM!

Są to kursy doskonale opracowane praktycznie i merytorycznie, cudowna rodzinna atmosfera, bajeczne mistyczne wieczory z mantrami, śpiewem, jogą, medytacjami, super warunki noclegowe, a kuchnia wyśmienita – wegetariańska.

Kurs dał mi możliwość rozwoju, poszerzenia ofert w gabinecie i SPA. Pod względem finansowym szybko się zwraca, klienci przepadają za tymi terapiami. Pisząc to bardzo dziękuję Izie i polecam z całego serca wszystkim tym, którzy zajmują się pielęgnacją i zdrowiem oraz pomocą innym ludziom.

Ewa Witek z Giżycka

W podziękowaniu za fantastyczny czas nauki, radości i wznoszenia skrzydeł… Izie Demozzi.

Szkolenie z masaży ajurwedyjskich w ashramie ajurwedyjskim, w przepięknej okolicy Parku Kampinoskiego, to niezapomniane doświadczenie. To bardzo intensywny czas nauki w teorii i praktyce, jak też intensywny czas dla Duszy… co prawda wybierając się na kurs z masażu nie spodziewałam się tylu wrażeń na polu emocjonalnym i intelektualnym. Wiedza, którą przekazuje Iza jest bardzo szeroka, głęboka i jednocześnie zapadająca w każde serce i każdy umysł. Być może jest to wiedza dość skomplikowana, ale za to podana w przejrzysty sposób, wydaje się być prostą.

Zajęcia praktyczne są równie doskonale prowadzone, z uwagą na każdy szczegół oraz z koncentracją na każdym uczniu. Niczego nie brakowało prócz dodatkowego tygodnia czasu… naprawdę, nikomu nie chciało opuszczać się tego magicznego miejsca.

Obecna świadomość mojej doshy, tj. typu ciała według kategorii ajurwedyjskich, dała mi nowe spojrzenie na siebie, ale też i na innych. Zaczęłam lepiej rozumieć swoje ciało, swoje emocje, pewne niedociągnięcia i ich przyczyny. Wiem teraz, jak siebie wspomagać, nie szukając pomocy w świecie zewnętrznym. Sama dla siebie stałam się lekarzem i nauczycielem. To mi bardzo odpowiada. I co ważne, uczy nas miłości i tolerancji do wszystkich ludzi.

Agnieszka z Jastrzębiej Góry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

logo

Medycyna starohinduska

Centrum Ajurwedy

Roentgena 22/29
02-781 Warszawa Ursynów

Kontakt

Wanda
e-mail: ayurwanda@gmail.com
tel. +48 515 166 246
Kontakt via WhatsApp

Ewa
e-mail: ewa.satya@gmail.com
tel. +48 600 071 266

Izabella
e-mail: iza.demozzi@gmail.com
tel. +48 502 603 171

Translate »