Panchakarma w indyjskich tropikach, 5-19.03.2017

Home » Ajurweda » Panchakarma w indyjskich tropikach, 5-19.03.2017
SONY DSC

Panchakarma w indyjskich tropikach, 5-19.03.2017 (lub dłużej)

Wybierz już teraz po atrakcyjnych cenach! Cały pakiet już od 1775 euro !

Ponownie zapraszam ze mną w Podróż po Eliksir Młodości do ajurwedyjskiej oazy u samego jej źródła, do wiecznie zielonej, otulonej słońcem Kerali.
Wchodzac w jesienną słotę już możemy poczuć jak będą się czuły nasze ciała po zimowym śnie. Pragnienie dopieszczenia słoneczną aurą i nasycenia soczystą zielenią z pewnością będzie nam towarzyszyć po kilku miesiącach raczej szarej i zimnej rzeczywistości. Panchakarma, najstarsza na świecie metoda odnowy biologicznej całego organizmu, oczyszczania i rewitalizacji na wszystkich poziomach naszej egzystencji, doładowanie energii i podniesienie sił witalnych, wzmocnienie systemu odpornościowego – to wszystko, czego pragnie nasze ciało wychodząc z zimowego letargu. Tym razem, zapraszam Was również w podróż do źródła waszej Mocy, po bezpośrednie doświadczenie Siebie i autentycznej relacji z Sobą. Wspólnie będziemy sięgać obszarów na codzień zaniedbanych czy też po prostu jeszcze nieodkrytych, w bezpiecznej przestrzeni i domowej atmosferze. Poranna joga, głębokie uzdrawiające procesy oddechowe, wieczorne relaksujące medytacje pogłębiające relacje z Sobą, stanowią podstawę dochodzenia do równowagi i przywracania naturalnego odczuwania radości i błogostanu. Jeśli czujesz, że to jest to, czego chciałabyś/chciałbyś doświadczyć i że nadszedł właśnie odpowiedni moment na to, to po prostu to wybierz.
Cena: Zniżka 10% za wpłatą zaliczki do 5.12.16, koszt całościowy 1775 euro. Zniżka 5% za wpłatą zaliczki do 5.01.17, koszt całościowy 1853 euro. Cena po 5.01 wynosi 1950 euro. Cena obejmuje „all inclusive” tj. zakwaterowanie, pełne wyżywienie, pakiet panchakarmy (zabiegi szyte „na miarę), transport z/na lotnisko, opłaty podatkowe, pełna opieka lekarza ajurwedy, pełne uczestnictwo w programie dodatkowym (poza zabiegami z pakietu ajurwedy). Dla Naszych wcześniejszych gości, którzy korzystali jednorazowo z naszej oferty w Indiach, proponujemy 5% zniżki, a na stalszych bywalców naszych przestrzeni – czeka 10% zniżka.

Warunki pobytu:
Zakwaterowanie w pokojach i w domkach willowych, pojedynczo lub w dwie osoby.
Konsultacja ajurwedyjska (pomoc z tlumaczeniem) i codzienne spotkania z lekarzem.
Indywidualnie dobrana dieta ajurwedyjska (na życzenie bezglutenowa, bezbiałkowa, bezlaktozowa, surowa).
Wykłady z ajurwedy.
Program dodatkowy (w tym joga, pranayama, medytacje).
Opcjonalnie wycieczki fakultatywne dla chętnych (zwiedzanie światyń, uczestnictwo w rytuałach światynnych i jagna (starożytnych rytuałach ognia), okoliczne wioski i stolica Kerali, mniej i bardziej popularne turystycznie miejsca, plażowanie, zakupy wszelkiej maści). Spotkanie z wedyjskim astrologiem. Codzienne rytuały oczyszczajace homa (rytuał ognia o wschodzie i zachodzie słońca). Pokaz tańca, a dla chętnych też zajęcia z hinduskiego tańca.
I wiele innych atrakcji i niezapomnianych doznań, o których trudno tu wspomnieć.
Zapraszamy również osoby pragnące stworzyć własną grupę „ajurwedyjska”, czy też poprowadzić warsztaty (wszelkie, posiadamy zaciszne i intymne przestrzenie, jak też przepiękny drewniany podest do jogi, tańca i każdej innej ekspresji, z zapierającym dech w piersiach widokiem na ocean). Zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Tańsze okresy „po sezonie” to miesiące od kwietnia do października.
iza.demozzi@gmail.com lub centrum@ajurweda.com
www.ajurweda.com,
www.anandalakshmiayurveda.com

logo

Medycyna starohinduska

Centrum Ajurwedy

Skwer ks. Kardynała Wyszyńskiego 5/50
VI piętro
01-015 Warszawa

Kontakt

mail: ranzooferoz@gmail.com

kontakt +48790693638

Zobacz również: www.isisayurveda.com
Translate »