PANCHAKARMA w indyjskich tropikach, 15.04.-28.04.2018

Home » Ajurweda » PANCHAKARMA w indyjskich tropikach, 15.04.-28.04.2018

Panchakarma w indyjskich tropikach

Oferujemy Program Holistycznej Odnowy Biologicznej zwany w sanskrycie PANCHAKARMA – najbardziej kompletny ze znanych różno-kulturowych systemów Program Przywracania Równowagi. Panchakarma, wywodzi się z najstarszego systemu medycznego na świecie – Ajurwedy. Opiera się na metodach naturalnego uzdrawiania, wykorzystuje ziołolecznictwo, zabiegi na ciało mające na celu oczyszczanie organizmu z toksyn tak fizycznych, jak i mentalnych, regenerację organizmu, a tym samym zapewnienie powrotu do pełni zdrowia.
Wśród wielu przyjemnych zabiegów ajurwedyjskich prym wiodą różnego rodzaju masaże olejowe, kąpiele ziołowe, aromatyczne sauny.

Nieodłącznym elementem procesów zdrowotnych jest zastosowanie odpowiednio skomponowanej diety, odpowiednio dobranych ćwiczeń fizycznych (yoga), jak też pracę na bardziej subtelnych poziomach – emocji i umysłu.

Ajurweda wspomaga przywracanie równowagi na wszystkich poziomach naszej egzystencji, podnosi siły witalne, wzmacnia system odpornościowy – to wszystko, czego będzie domagać się nasze ciało po zimowym letargu.

Oczywiście i z innych form pracy z technikami tzw. transpersonalnymi, będę pracować, jeśli zajdzie taka potrzeba. Oprę się również na kilku perełkach, z „Podpowiedzi Odgórnych” 😉 A wszystko to w radości, lekkości i błogości … nie będziemy rozdrapywać żadnych starych ran, chyba że tak się samoistnie zadzieje na skutek procesu. W programie znajdują się również zajęcia z jogi, kriya, pranayama, medytacje prowadzone przez hinduskiego nauczyciela jogi), wykłady z Ajurwedy.

Opcjonalnie wycieczki fakultatywne dla chętnych (zwiedzanie świątyń, uczestnictwo w rytuałach świątynnych i „jagna” (starożytnych rytuałach ognia), okoliczne wioski i stolica Kerali, mniej i bardziej popularne turystycznie miejsca, plażowanie, zakupy wszelkiej maści). Spotkanie z wedyjskim astrologiem. Codzienne rytuały oczyszczające „homa” (rytuał ognia o wschodzie i zachodzie słońca). Pokaz tańca, a dla chętnych też zajęcia z hinduskiego tańca.
I wiele innych atrakcji i niezapomnianych doznań, o których trudno tu wspomnieć.

Cena:
Pakiet 14 dniowy:
Pokój dwuosobowy 1695 euro od osoby
Villa dwuosobowa 1760 euro od osoby

Pokój trzyosobowy 1580 Euro od osoby
Villa trzyosobowa 1640 Euro od osoby

w pakiecie jest:
– zamieszkanie,
– 3 posiłki dziennie,
– 2.5h codziennych masaży i zabiegów ajurwedyjskich,
– joga każdego poranka
– transport z i na lotnisko w Trivandrum

Informacje i zapisy:
Wanda Kruszynska
ayurwanda@gmail.com
+48 515 166 246
+1 949 290 0566 (WhatsApp)

link do filmiku o ośrodku w Kerali:

http://ajurweda.com/
www.anandalakshmiayurveda.com

Indywidualnie dobrana dieta ajurwedyjska (na życzenie bezglutenowa, bezbiałkowa, bezlaktozowa, surowa).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

logo

Medycyna starohinduska

Centrum Ajurwedy

Skwer ks. Kardynała Wyszyńskiego 5/50
VI piętro
01-015 Warszawa

Kontakt

e-mail: iza.demozzi@gmail.com

tel. +48 502 603 171

Translate »