MULTI-HANDS Biodynamic CRANIOSACRAL Therapy – Oferta Majowa 2017!!!

Home » Ajurweda » MULTI-HANDS Biodynamic CRANIOSACRAL Therapy – Oferta Majowa 2017!!!
cst multihand

MULTI-HANDS Biodynamic CRANIOSACRAL Therapy –

Oferta Majowa 2017!!!

Unikatowe doświadczenie zabiegu wykonywanego przez dwóch terapeutów to synergiczna wielopoziomowa biodynamiczna praca terapeutyczna pozwalająca na głębsze i skuteczniejsze działanie w krótszym czasie oraz z mniejszym wysiłkiem organizmu pacjenta.

To niezwykłe, kompletne doznanie wewnętrznej intergracji i równowagi, poczucie nieograniczonej przestrzeni oraz dynamicznej ekspresji życia.

CranioSacral MULTI-HANDS 2 terapeutów:

Sesja 50min + 10min relaksu – normalna cena 275zł

OFERTA 240zł do końca maja 2017!

CranioSacral 1 terapeuta:

Sesja 45min + 10min relaksu – normalna cena 160zł

OFERTA 145zł do końca maja 2017!

REZERWACJA: marzena.ajurweda@gmail.com 664 494 545

Centrum Ajurwedy Warszawa

www.ajurweda.com

———————————————————–

Czym jest terapia CRANIO SACRAL?

Terapia Cranio Sakralna zwana również Czaszkowo-Krzyżowa lub Osteopatią Kranialną jest holistycznym systemem wywodzącym się z osteopatii.

Ta delikatna, nieinwazyjna i jednocześnie niezwykle skuteczna metoda diagnostyczno terapeutyczna, polega na mobilizacji naturalnych mechanizmów samouzdrawiania oraz przywracaniu równowagi bioenergetycznej organizmu.

System czaszkowo-krzyżowy jest blisko związany i bezpośrednio wpływa na rozwój i pracę systemu nerwowego, mózgu, układu mięśniowo-szkieletowego, żylnego, limfatycznego, oddechowego oraz wydzielania wewnętrznego.

W wyniku rozmaitych czynników takich jak: stres, uraz fizyczny lub przeżycie traumatyczne powstają w ciele blokady psychosomatyczne, które zaburzają prawidłowe funkcjonowanie organizmu prowadząc do powstawania chorób.

Terapia craniosakralna przynosi głębokie i długofalowe korzyści, ponieważ dociera do przyczyny i uwalnia nagromadzoną w ciele pamięć urazu oraz negatywne emocje i wzorce mentalne, co pozwala na usunięcie dolegliwości zarówno na poziomie ciała, umysłu i świadomości.

Nadaje się w każdym okresie życia, od wieku niemowlęcego a nawet płodowego aż po wiek podeszły; stosowana podczas ciąży i w połogu, wspiera prawidłowy rozój dzieci; jest ceniona jako terapia pourazowa i zapobiegawcza a także jako kompleksowa metoda na utrzymanie dobrej kondycji psycho-fizycznej.

logo

Medycyna starohinduska

Centrum Ajurwedy

Skwer ks. Kardynała Wyszyńskiego 5/50
VI piętro
01-015 Warszawa

Kontakt

mail: ranzooferoz@gmail.com

kontakt +48790693638

Zobacz również: www.isisayurveda.com
Translate »